01 OKT

Morgenandagt v/ Stine Munch

Dato: 
Tirsdag d. 1. oktober 2019, Kl. 08:05 til kl. 08:25
01 OKT

Fortælleklub for 6 til 12 årige

Dato: 
Tirsdag d. 1. oktober 2019, Kl. 16:00 til kl. 18:00
02 OKT

Morgenandagt v/ Stine Munch

Dato: 
Onsdag d. 2. oktober 2019, Kl. 08:05 til kl. 08:25
02 OKT

Gudstjeneste for de mindste og deres forældre

Dato: 
Onsdag d. 2. oktober 2019, kl. 13:00

Sct. Andreas Kirke

Stine Munch og Pernille Tjørnemark

03 OKT

Morgenandagt v/ Stine Munch

Dato: 
Torsdag d. 3. oktober 2019, Kl. 08:05 til kl. 08:25
04 OKT

Morgenandagt v/ Stine Munch

Dato: 
Fredag d. 4. oktober 2019, Kl. 08:05 til kl. 08:25
04 OKT

Fredagsaltergang v/ Eva-Maria Schwarz

Dato: 
Fredag d. 4. oktober 2019, Kl. 11:00 til kl. 12:00
04 OKT

Fredagsfrokost

Dato: 
Fredag d. 4. oktober 2019, Kl. 11:45 til kl. 13:45
05 OKT

Morgenandagt v/ Stine Munch

Dato: 
Lørdag d. 5. oktober 2019, Kl. 08:05 til kl. 08:25
05 OKT

Orgelmatiné

Dato: 
Lørdag d. 5. oktober 2019, Kl. 12:00 til kl. 12:30
06 OKT

Højmesse v/ Stine Munch

Dato: 
Søndag d. 6. oktober 2019, Kl. 10:00 til kl. 11:45
06 OKT

Gudstjeneste v/ Anders Gadegaard

Dato: 
Søndag d. 6. oktober 2019, Kl. 17:00 til kl. 18:00
07 OKT

Morgenandagt v/ Anders Gadegaard

Dato: 
Mandag d. 7. oktober 2019, Kl. 08:05 til kl. 08:25
08 OKT

Morgenandagt v/ Anders Gadegaard

Dato: 
Tirsdag d. 8. oktober 2019, Kl. 08:05 til kl. 08:25
09 OKT

Morgenandagt v/ Anders Gadegaard

Dato: 
Onsdag d. 9. oktober 2019, Kl. 08:05 til kl. 08:25
10 OKT

Morgenandagt v/ Anders Gadegaard

Dato: 
Torsdag d. 10. oktober 2019, Kl. 08:05 til kl. 08:25
10 OKT

foredragseftermiddag i Trinitatis

Dato: 
Torsdag d. 10. oktober 2019, Kl. 14:30 til kl. 16:30
11 OKT

Morgenandagt v/ Anders Gadegaard

Dato: 
Fredag d. 11. oktober 2019, Kl. 08:05 til kl. 08:25
11 OKT

Fredagsaltergang v/ Peter Skov-Jakobsen

Dato: 
Fredag d. 11. oktober 2019, Kl. 11:00 til kl. 12:00

Peter Skov-Jakobsen

11 OKT

Kulturnatten med Københavns Drengekor

Dato: 
Fredag d. 11. oktober 2019, Kl. 19:00 til kl. 23:59